SPIDER III Premium Line

169,56582,38 netto

Linia Premium jest zaprojektowana tak, aby oferować opłacalne, niezarządzane przełączniki z solidnym zestawem dostosowywanych funkcji w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb sieci w różnych gałęziach przemysłu.

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Niezawodne przesyłanie dużych ilości danych na dowolną odległość dzięki rodzinie przełączników przemysłowych SPIDER III. Te niezarządzane przełączniki mają funkcje plug-and-play, aby umożliwić szybką instalację i uruchomienie – bez użycia narzędzi – w celu zmaksymalizowania czasu sprawności.

  • Łatwość dostosowywania – konfiguracja niektórych parametrów przełączania za pomocą portu USB za pomocą łatwego w użyciu, bezpłatnego narzędzia programowego
  • Wysoce wytrzymały – zaprojektowany, aby wytrzymać ekstremalne warunki przemysłowe, w tym szeroki zakres temperatur, poprzez metalową obudowę IP40 i opcjonalną powłokę ochronną
  • Rozszerzone certyfikaty przemysłowe – zatwierdzone do stosowania na różnych rynkach przemysłowych

Przełączniki Premium Line rozszerzają możliwości linii Standard Line, dodając konfigurowalne funkcje przełączników, które zwykle znajdują się tylko w zarządzanych przełącznikach.Dodatkowo znajdziesz dodatkowe opcje sprzętowe i rozszerzone certyfikaty przemysłowe dla szerszego wdrożenia – w twoich aplikacjach.

Dodatkowe informacje

Rodzina produktu

SPIDER-PL – SPIDER III Premium

Prędkość trasmisji

2 – Fast Ethernet, 3 – Fast & Gigabit Ethernet, 4 – Gigabit Ethernet

Technologia

0 – Bez PoE

Ilość portów miedzianych

01 – 1 x Porty miedziane T1, 04 – 4 x Porty miedziane T1, 05 – 5 x Porty miedziane T1, 06 – 6 x Porty miedziane T1, 07 – 7 x Porty miedziane T1, 08 – 8 x Porty miedziane T1, 16 – 16 x Porty miedziane T1, 24 – 24 x Porty miedziane T1

Typ portów

T1 – Twisted Pair

Port światłowodowy 1

06 – SPF Slot (100/1000Mbit), M2 – Multimode SC (100Mbit), M4 – Multimode ST (100Mbit), S2 – Singlemode SC (100Mbit), S4 – Singlemode ST (100Mbit), Z6 – SFP Slot (100Mbit), 99 – brak portu

Port światłowodowy 2

06 – SPF Slot (100/1000Mbit), M2 – Multimode SC (100Mbit), S2 – Singlemode SC (100Mbit), Z6 – SFP Slot (100Mbit), 99 – brak portu

Port światłowodowy 3

Z6 – SFP Slot (100Mbit), 99 – brak portu

Temperatura pracy

T – Rozszeżona -40 C do + 70 C, E- Rozszeżona -40 C do + 70 C z powłoką konformalną

Normy

R9 – “Z9” + e1, TY – “Y9” + EN50121-4, UY – “Y9” + DNVGL, W9 – "Z9" + ATEX Zone 2, WV – “Y9” + ISA12.12 Class 1 Div. 2 + ATEX Zone 2 + DNVGL + EN50121-4 + e1, WW – “Y9” + ISA12.12 Class 1 Div. 2 + ATEX Zone 2 + IEC 61850-3, IEEE1613 + DNVGL + EN50121-4, X9 – “Y9” + ISA12.12 Class 1 Div. 2, Y9 – "Z9" + cUL 61010, Z9 – CE, FCC, EN61131. C-Tick (RCM)

Typ wtyku zasilania

HH – Hirschmann Standard, HK – Wtykcza ze sprzężyną

Zasilanie 1

HH – Standard (24V), HV – High Voltage (12 … 48 VDC & 24 VAC)